Aktualności

Opublikowano: 04.04.2016

2016

zajęcia sportowe (fitness)

 

zajęcia sportowe (bilard)

 

Zajęcia taneczne

 

 

13.04.2016 tego dnia odbyło się spotkanie plenerowe zorganizowane przez Klub "Wolna Strefa" Busko-Zdrój wraz z Komendą Buskiego Hufca ZHP na al. Mickiewicza w Busku.

a w programie:

- występ zespołu TBU

- taniec integracyjny

- pokaz ratowniczo-gaśniczy Straży Pożarne

- pokaz Ratownictwa Medycznego

- pokaz tresury psów policyjnych

a oto fotorelacja;0

 

 

kampania "Pola Nadziei"


Pola Nadziei to coroczna kampania na rzecz hospicjów, której pomysł narodził się w Wielkiej Brytanii, a do Polski trafił 14 lat temu, kiedy to Hospicjum św. Łazarza  w Krakowie po raz pierwszy zorganizowało tę akcję w naszym kraju.
Celem akcji  jest rozpowszechnianie idei opieki paliatywnej, edukacja i uwrażliwienie naszego społeczeństwa na los nieuleczalnie chorych ludzi, a także pozyskiwanie funduszy na częściowe zaspokojenie potrzeb podopiecznych hospicjum.
Symbolem akcji jest żonkil, uznawany za międzynarodowy symbol nadziei. Kwiat żonkila staje się znakiem jedności i solidarności ludzi zdrowych z chorymi.

Kluby Wolna Strefa z Gminy Busko-Zdrój wspólnie z harcerzami z Buskiego Hufca pragną wesprzeć dokończenie budowy Hospicjum bł. Matki Teresy z Kalkuty w Busku - Zdroju.
Akcję przeprowadzimy 24 kwietnia w naszych kościołach.
Darczyńcom za każdy dar pieniężny wręczymy symboliczny kwiat żonkila wykonany głównie przez dzieci, które postanowiły włączyć się do akcji dając tym samym świadectwo swojej wrażliwości na potrzeby cierpiących.
Wszystkim, którzy wesprą nas finansowo z całego serca już dziś gorąco dziękujemy.

 

ZAJĘCIA PLASTYCZNE oraz co piątkowe zajęcia szachowe

 

ZAJĘCIA kulinarne;0

 

ZAJĘCIA ruchowe, zabawa ze skakanką